Polityka w naszym państwie

Szukasz informacji na temat bieżących wydarzeń politycznych? Chcesz znaleźć najnowsze komentarze i artykuły? Ważna dla Ciebie jest rzetelność podawanych informacji, oraz luźne podejście do podejmowanego tematu? To zapraszam do odwiedzenia niezłej strony o tematyce politycznej.

Dzisiejszą polityką w naszym kraju rządzą bezwzględne prawa dżungli, nie ma praktycznie żadnych reguł. Może się nawet wydawać, że jedyną obowiązującą regułą jest dotarcie w jak najkrótszym czasie do przysłowiowego “koryta”. Politycy nie znają granic, są bezwzględni i wyrachowani, nieczuli na ludzkie potrzeby. Tak zwana “czwarta władza” jest już chyba ostatnią ostoją demokracji w Polsce, jeśli ona upadnie, upadnie też demokracja. Dlatego tak ważne jest, aby mieć oczy szeroko otwarte na to co się dzieje w naszym kraju.

Obecna sytuacja w naszym kraju nie nastraja optymizmem, nie wiadomo czy będą przyśpieszone wybory, czy też nie. Roman Giertych z Andrzejem Lepperem trzęsą w posadach naszym krajem, a bracia Kaczyńscy siedzą w milczeniu, i mają nadzieję, że może uda się tak przesiedzieć do końca kadencji. Można mieć tylko nadzieję, że taka sytuacja już długo nie potrwa, i jednak naród będzie miał możliwość ponownego wyboru rządzących.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: