Powiększanie piersi – wstęp …

Piersi to ta część kobiecego ciała, która zawsze była, jest i będzie najpiękniejsza. Podziwiają je nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Pewnie nie raz doświadczyłaś męskiego oka na swoich piersiach ? Czyż jest coś wspanialszego niż widok faceta gapiącego się na twój biust. Jak myślisz o czym ten facet myśli w tym momencie 😉 ?

Trudno się więc dziwić, że dziś w powiększaniu piersi kobiety widzą możliwość wzrostu zainteresowania się nimi facetem. I mają rację.
Jak podają badania, prawie 50% młodych polskich kobiet, chciałoby mieć większe i bardziej jędrne piersi. Te same badania podają iż powiększanie piersi jest wciąż mylnie postrzegane przez 65% społeczeństwa jako temat tabu. 65% mężczyzn, postrzega kobiety z rozmiarem piersi „C” jako atrakcyjniejsze o tych z numerami „A” i „B”, a blisko 85% mężczyzn uważa biust za najsexowniejszą cześć kobiecego ciała, ale tylko 50% z nich pozwoliłoby swojej partnerce na powiększanie piersi chirurgicznym zabiegiem.

Skoro tak, to czy nie lepiej spróbować np. naturalne powiększanie piersi ?

Warto też zastanowić si, czy nie spróbować wykonania ćwiczeń na powiększenie piersi. Ćwiczenia na powiększenie piersi mają za zadnie poprawić ich jędrność oraz wielkość. Najważniejsze ze ćwiczenia takie możesz robić ze swoim partnerem.

Powiększanie piersi ma na celu nie tylko zwiększenie ich kształtu, ale również powinno być połączone z poprawą ich kondycji (jędrności) jak i właściwym uformowaniem.

Dobrym sposobem na powiększenie piersi jest stosowanie biustonoszy typu Push-Up. Stosowanie biustonoszy nie tylko ma na celu podkreślenie Twoich walorów, ale również stanowi element dbałości o piersi jak i chroni je przed czynnikami zewnętrznymi (np. cudzymi łapami ;).

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Powiększanie piersi – wstęp …”

  1. marcia:

    ja bym chciała dostac jakieś ćwiczenia na powiększeni piersi proszę jak by ktoś miał piszcie na marcia233@op.pl i z góry dziękuje

Napisz komentarz lub opinię na forum: