Praktyk NLP

Czyste, jak często to nazywam, szkolenie NLP, to znaczy szkolenie, na którym możesz się nauczyć zarządzać własnym umysłem i umysłami innych ludzi, i możesz te umiejętności wykorzystać w życiu biznesowym, negocjacjach, kontaktach z bliskimi i w budowaniu związków, to szkolenie składające się z kilku etapów.

Pierwszy etap, od którego należy zacząć swoją edukację i rozwój przy pomocy neurolingwistycznego programowania to Praktyk NLP – szkolenie NLP od podstaw, trwające z reguły siedem dni, jeśli korzystasz ze szkolenia dzień po dniu, lub trwające 9 dni, jeśli zapiszesz się na szkolenie w trybie weekendowym.

Otrzymując certyfikat Praktyka NLP masz w swojej dłoni szereg bardzo użytecznych umiejętności, z których możesz zacząć korzystać zaraz po szkoleniu. Po wykonaniu wszystkich ćwiczeń na szkoleniu możesz mieć również pewność, jakich zmian dokonałeś w sobie na sali szkoleniowej, ponieważ zmianę samopoczucia, podniesienie poczucia własnej wartości oraz przypływ nowej energii mogłeś poczuć już w trakcie każdego dnia szkolenia NLP.

Drugi etap szkoleń NLP przeznaczony jest dla tych osób, które chcą zacząć tworzyć własne techniki w sposób kreatywny, jak również, przede wszystkim, chcą zacząć pomagać innym ludziom w zmianie, w szybszym uczeniu się, w zwiększeniu kreatywności. Ten etap to szkolenie dziewięciodniowe, w trybie ciągłym, również kończące się uzyskaniem certyfikatu Master NLP.

Jeżeli natomiast chcesz zostać trenerem NLP i wykorzystywać umiejętności z tego zakresu w na przykład podczas wystąpień publicznych, pokazów lub wykładów, trzeci etap to uzyskanie certyfikatu trenerskiego. Tu zajęcia prowadzone są w systemie weekendowym i łączny czas ich trwania to 16 dni szkoleniowych.

Jeżeli zdecydujesz się od razu na uzyskanie wszystkich trzech stopni umiejętności, zapytaj o możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych zniżek.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: