Przemyślenia przyszłego kuriera

Wkrótce będę kurierem samochodowym i tak mnie natchnęło, ponieważ znam Katowice na tyle, żeby nigdy nie uznać, że się zabłąkałem, ale dokładnych adresów i nazw ulic niestety nie znam.
Więc może mogłaby mi w tym pomóc nawigacja navigon z ekranem HP. Fajne urządzenie, tak zwany GPS, który pokieruje cię za rękę do adresu, który mu wpiszesz. Położenie samochodu, którym jedziemy aktualizuje satelita na niebie tak, że system zawsze wie dokładnie, gdzie się znajdujemy.
Dzięki temu nie musiałbym zmieniać kartek mapy co chwila i wpatrywać się, czy na pewno dobrze jadę. Tutaj miły damski głos pokieruje mnie prosto do celu. Wystarczy podać nazwę ulicy, która nas interesuje, a reszta dzieje się sama. Bardzo to wygodne! Do tego monitor urządzenia jest duży i czytelny, jak na tego typu urządzenie. W ogóle monitory hp to bardzo dobre urządzenia w swoim segmencie. Tak samo jak notebooki hp. Niedługo idę na spotkanie informacyjne do kurierów, więc zapytam się, czy sfinansowaliby mi takie urządzenie.
Właśnie wróciłem ze spotkania. Okazało się, że każdy kurier dostaje jako osprzęt od nich takie cudo. Świetnie! Już przepadam za nimi. Biorę się więc ostro do roboty.

Komentarz: