Psychoterapia i warsztaty skupione na emocjach

Większe ośrodki psychoterapeutyczne mają zazwyczaj szeroką ofertę, zarówno w zakresie psychoterapii (psychoterapia indywidualna, rodzinna, grupowa) jak i różnego rodzaju warsztatów i spotkań rozwojowych.

Oferta warsztatów kierowana jest do osób, którzy nie chcą nieświadomie spędzić swojego życia, ale pragną się rozwijać, również w aspekcie wewnętrznym. Osób, które odczuwają mniejsze bądź większe trudności z niektórymi sferami funkcjonowania i chcą lepiej radzić sobie w życiu. Zajęcia proponowane przez Instytut Psychologii Procesu, skupiają się zarówno na radzeniu sobie przez pacjenta z problemami emocjonalnymi czy poznawczymi, jak i na wspomaganiu i wspieraniu rozwoju swoich klientów. Oferta ośrodka – psychoterapia warsztaty – zawiera niezwykle dużo propozycji skierowanych do zainteresowanych różnymi obszarami życia pacjentów.

Można więc uczestniczyć w zajęciach które poprawiają komunikację, budują asertywność, uczą jak rozpoznawać sygnały w ciałach, umożliwiają przyjrzenie się mechanice tworzenia relacji z innymi. Zarówno proponowana przez ośrodek psychoterapia, warsztaty, jak i całe cykle spotkaniowe, prowadzone są przez profesjonalistów, którzy posiadając odpowiednie kompetencje umieją zadbać o prawidłowe przeprowadzenie zarówno sesji terapeutycznych jak i grupowych warsztatów rozwoju osobistego czy treningów asertywności. Psychoterapia, warsztaty, treningi prowadzone przez Instytut są godne polecenia wszystkim zainteresowanym własnym rozwojem.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: