Rysuję plakaty (Warszawa)

Grafiką i rysunkiem interesuję się praktycznie od najmłodszych lat. Jednak wtedy rysowałem jedynie postacie z moich ulubionych kreskówek. Nie traktowałem tego jako swoiste zajęcie, raczej jako metodę zabicia czasu. Dopiero gdy podrosłem na tyle, by zrozumieć że przecież mogę coś na tym zarobić nie wysilając się zbytnio, zacząłem rysować i projektować. Moja firma – plakaty Warszawa.

Na taki pomysł wpadłem gdy czytałem bloga innego rysownika, który tą formą działalności zajmuje się już kilka, ładnych lat. Idąc jego śladami, również postanowiłem założyć bloga na którym przedstawiałbym swoje dotychczasowe prace. Zareklamowałem go na kilku forach dyskusyjnych i już po krótkim czasie miałem pierwsze zamówienia na plakaty Warszawa.

Pierwsze zamówienia były naprawdę niepozorne. Jednak z czasem, kiedy grono moich zadowolonych klientów się powiększało zacząłem dostawać naprawdę poważne zamówienia na plakaty Warszawa. W tej chwili wykonuję głównie materiały promocyjne, dla filmów które dopiero co wchodzą do kin, lub do książek które niedługo mają ukazać się na półkach w naszych księgarniach.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Rysuję plakaty (Warszawa)”

 1. Wudarczyk-Czapczuk:

  Witam,
  czy podjąłby się Pan narysowania rysunku rozmiar 150-140 zm rycerza średniowiecznego – praca klasy na festyn do szkołu podstwowej.
  Ile kosztowałaby taka usługa?
  Proszę o informację.
  Pozdrawiam

Napisz komentarz lub opinię na forum: