Serwery gier – dobry biznes

Słowo serwery kojarzyło się jeszcze do niedawna z poważnymi zastosowaniami informatyki w biznesie. Rozwój internetu spowodował, że wyraz ten na dobre zadomowił się w naszych domach.

Dzisiaj serwery używane są nawet przez dzieci. W internecie dostępne są różne serwery gier na których po zalogowaniu można pograć sobie ze znajomymi. Sklepy komputerowe przepełnione są najróżniejszymi grami sieciowymi, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Obecnie nikt już nie chce grać z przeciwnikiem, którym jest komputer. Największą przyjemność sprawia spotkanie się ze znajomymi w wirtualnym świecie i rywalizacja z nimi.

Wszystko to umożliwiają właśnie serwery gier. Ten fakt został zauważony przez firmy hostingowe, które zaczęły uruchamiać i udostępniać odpłatnie dzierżawę takich serwerów.

Dzisiaj praktycznie w każdą grę sieciową można pograć na komercyjnych serwerach.Mimo, iż ceny na pojedyncze tzw. sloty nie są duże, ale mnogość zainteresowanych powoduje, że jest to całkiem niezły biznes. Dodatkowo prawdziwy boom internetowy powoduj, że z dnia na dzień zainteresowanie grami sieciowymi rośnie.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Serwery gier – dobry biznes”

  1. Karol:

    Witam.
    Mój klan poszukuje sponsora. Gramy w gre Counter Strike 1.6.
    Jesteśmy klanem dobrze zorganizowanym i dobrych zamiarach. Nasza strona to http://www.unionsqd.ocom.pl Posiadamy 1 Serwer Prywatny który niedługo się kończy.Na początku września mamy zamiar zapisać się do paru ligi między innymi Liga BombSite,Esl,Liga EmpireWar,Euforia League,Bielska Liga Cs 1.6. Jeżeli wasz Hosting Zdecydował by się na sponsorowaniu naszego klanu oferujemy w zamian baner na naszej stronie reklamacje na forach miedzy innymi wiaderko.com forum.cs.jakubiuk.pl i wiele wiele innych.

Napisz komentarz lub opinię na forum: