Serwery gier

Serwery gier internetowych są coraz bardziej popularną formą rozrywki dla młodzieży. Powstało i powstaje coraz więcej gier w których można rywalizować w większej grupie osób dzięki łączom internetowym. Obecnie praktycznie tylko gry internetowe, które mają swoje serwery gier mogą odnieść sukces na rynku. Walka z komputerem nie wzbudza tylu emocji co z innymi użytkownikami internetu. Ten stan rzeczy wykorzystywany jest przez wiele firm, które robią niezły biznes na tym. Nie koniecznie są to firmy programistyczne tworzące gry. W wielu przypadkach są to przedsiębiorstwa, które zajmują się całą otoczką – m.in. oferują różne gadżety , dodatki oraz oczywiście serwery gier. Obserwując mnogość takich firm, można wnioskować, że jest to bardzo dochodowy biznes. Zresztą nie ma się co dziwić – w końcu jest to branża rozrywkowa. W dodatku coraz bardziej rozwojowa i przy aktualnych tendencjach coraz szybszych komputerów i łącz internetowych można naprawdę się spodziewać zaskakujących rozwiązań.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

4 komentarze artykułu “Serwery gier”

 1. Macio:

  Witam jestem organizatorem gamingu http://www.proxtim.eu i zwracam się do panstwa z pytaniem o sponsoring serwera prywatnego 12 slotowego gry Counter-Strike 1.6 na sparingi oraz treningu.Za tydzien mamy w planach zapis do ligi Gameback.net.Oferujemy

  – miejsce reklamowe na naszej stronie w dowolnej formie (wg. woli sponsora)
  – reklamę podczas rozgrywania turniejów , meczów , sparingów
  – reklamę w życiu codziennym

  Pozdrawiam Mateusz

 2. Ko8i:

  Witaj, jestem Przedstawicielem serwisu http://www.Cs-One.pl
  Coś o cs-one.pl

  Cs-One.pl w bieżącym czasie jest jednym z najbardziej popularnym serwisem CS. Gracze na naszej stronie znajdą zarówno pluginy, packi jak i serwery, istniejemy od niecałego roku, mamy mase użytkowników.

  Nasi użytkownicy napisali 15874 postów, tematów 2451
  Mamy 2232 zarejestrowanych użytkowników
  To forum odwiedzono już 178353 razy

  + do tego WSZYSTKIE nasze serwery CS są zapełnione.

  Link do statów:
  stat24.com/pl/
  Login: csone
  Hasło: csone

  Oferujemy państwu reklamy na Forum, serwerze i komunikatorach.

  Oczekujemy Serwer klanowy 12 slotowy

  kontakt:
  gg: 2450894
  e-mail: ziomaleczek1993@o2.pl

 3. syndrom:

  Witam chciałbym się dowiedzieć , czy wasza firma chciałaby sponsorować
  serwer gry Counter-Strike (1.6), byłaby to dla was możliwość pozyskania
  wielu nowych klientów. Proponuje umieszczenie reklamy na serwerze oraz logo i
  baner waszej firmy na forum i stronie http://strzelnica-lodzka.oivo.net/
  Chciałbym dodać, że serwer dopiero się rozwija, a już ciągu dwóch tygodni odwiedziło go 5264 osoby, cały czas przybywa nowych graczy i użytkowników forum. Proszę o rozpatrzenie tej kwestii. Z poważaniem Sebastian Wiecha.

 4. admin:

  Witaj Syndrom, to pytanie kierujesz do nas? Czy do któregoś z powyższych komentujących? My jako tako nie zajmujemy się sponsoringiem.

Napisz komentarz lub opinię na forum: