Serwisy szachowe

W internecie powstało bardzo wiele serwisów szachowych. Jako Polacy nie mamy się czego wstydzić, również u nas można wyszukać wiele świetnych stron prowadzonych przez miłośników królewskiej gry.

Pierwszy z serwisów szachowych jaki chcę zaprezentować to “Szachy okiem kamery”. Autorzy zgromadzili kiklkadziesiąt filmików z YouTube o tematyce szachowej. Występują tutaj takie gwiazdy jak Kasparov, Karpov, Korchnoi, Morozevivh, siostry Polgrar i wielu innych szachowych tuzów.

Kolejny fajny serwis to Zagraj w Szachy online w internecie. Na stronie zamieszczono kilka naprawdę dobrych programów szachowych. Aby zagrać wystarczy przeglądarka www z zainstalowaną java. Nawet miłośnicy szachów chińskich znajdą tutaj program dla siebie.

Jeszcze jeden serwis który warto polecić to Szachy na iXion. Jest to oficjalna strona cyklu turniejów szachowych z nagrodami rzeczowymi. Najlepsi w poszczególnych edycjach otrzymiuą nagrody pocztą .

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Serwisy szachowe”

  1. chesspawn:

    Nowy, profesjonalny i niepowtarzalny serwis szachowy, na którym można znaleźć opracowane i dobrze rozbudowane działy: gra początkowa, gra środkowa, gra końcowa, rozmaitości, początkujący, kompozycje oraz kalendarz najbliższych imprez szachowych – http://www.chesspawn.pl

Napisz komentarz lub opinię na forum: