Śmieszne Filmiki

Rozwój wpisany jest w życie każdej branży, jednak w szczególności dotyczy to internetu. Ludzie mają coraz szybsze łącza, gdyż ich cena maleje. Dzięki temu, że standardy rosną, internautom proponowane są coraz to nowe usługi. Śmieszne Filmiki, bo o nich mowa, nie są nowym zjawiskiem. Znane są jeszcze z czasów, gdy internet był bardziej prymitywny. Wtedy nie były tak popularne jak dziś, gdyż ich oglądanie wiązało się ze ściąganiem na dysk sporych pod względem ilości zajmowanego miejsca jak na owe czasy plików. Teraz wszystko wygląda zupełnie inaczej, za sprawą zastosowania technologii buforowania i odtwarzaczy napisanych w języku Flash. Dzięki nim, przeglądarki internetowe radzą sobie z odtwarzaniem filmów.

Bardzo ciekawi mnie ta tematyka, dlatego sam postanowiłem spróbować swoich sił, i stworzyć serwis o tej tematyce. Wbrew pozorom nie było to takie łatwe, gdyż jestem autorem skryptu. Jednak ta sztuka mi się udała, i dziś mogę się pochwalić własnym serwisem internetowym. Zamieszczam na nim starannie dobrane filmy, dzięki czemu strona jest zadbana. To ważne, jeśli chce się zdobywać zwolenników w sposób merytoryczny. Wśród tych filmów nie brakuje kreskówek, kabaretów i skeczy a także innych gatunków. Na razie zbiór filmów liczy ponad 1000 pozycji, lecz powiększam go systematycznie. Wśród nich nie brakuje następujących kreskówek: Włatcy Móch, Czesio, Czesiek Hydraulik, Generał Italia, Piesek Leszek. A ten gatunek to tylko stosunkowo niewielka część ogromnych zbiorów. Inne pozycje to Świat Według Kiepskich, Ukryta Kamera, Trigger Happy TV, a także prawie tysiąc innych filmów, których zbiór jest aktualizowany codziennie.

Zapraszam serdecznie wszystkich do oceny tego projektu. Mam nadzieję że sama idea, jak i wykonanie zostaną entuzjastycznie przyjęte.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: