Spotkanie Allegro 2008

Jeżeli chcesz rozkręcić swój biznes na Allegro.pl koniecznie zjaw się w Poznaniu 20 czerwca 2008 roku. Odbędzie się wtedy kolejne już spotkanie sprzedających i kupujących na Allegro.

Spotkanie to tym razem odbędzie się w szerszym gronie, gdyż oprócz użytkowników Alegro.pl, zostaną zaproszeni użytkownicy innych serwisów firmy QXL Poland, m.in. otoMoto, otoDom i Ceneo.

W dyskusjach panelowych wezmą udział osoby kształtujące polski Internet, przedstawiciele największych firm internetowych i znani blogerzy. Na miejscu będą na Ciebie czekały nie tylko warsztaty i wykłady, ale i konferencja poświęcona najnowszym trendom w e-commerce i Sieci.

Krótko mówiąc, na Spotkaniu Allegro trzeba po prostu być. To niesamowita okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i porozmawiania na żywo z przedstawicielami firmy, która zapewnia największą platformę aukcyjną w Polsce.

Należy również wspomnieć o tym, iż Alegro niedawno przejął platformę sklepów internetowych iStore oraz zapewnił swoim użytkownikom możliwość zakładania sklepów w ramach serwisu aukcyjnego.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: