Magdalena Sancewicz – Osobista Stylistka

Na początku chciałbym wyjaśnić kim jest Osobista Stylistka. Otóż jest to osoba, która może pomóc klientowi, lub klientce przy dobraniu odpowiedniego ubioru, fryzury, czy makijażu. Dodatkowo Osobiści Styliści często pomagają także przy robieniu zakupów, jako personal shopper, czyli prywatny pomocnik zakupowy.

Pani Magdalena Sancewicz jest właśnie taką Osobistą Stylistką. Oferuje ona przeprowadzenie sesji stylistycznej, w trakcie której klient pozna gamę kolorystyczną, w której powinien się prezentować. Zabieg taki to analiza kolorystyczna. Kolory ustalane są poprzez przykładanie wielu kolorowych chust i peruk do osoby badanej.

Magdalena Sancewicz – osobista stylistka, nie sugeruje się obecnymi przyzwyczajeniami klienta, dlatego wiele osób wychodzi po stylizacji, całkowicie odmienionych – oczywiście w tym dobrym sensie.

Taka metamorfoza, ma miejsce często w ciągu tych paru godzin poświęconych na analizę kolorystyczną. Klienci dzwonią do pani Magdaleny Sancewicz z podziękowaniami za pomoc w lepszym zaprezentowaniu się otoczeniu.

Magdalena Sancewicz pomaga, również kupować ubrania pasujące do danego typu sylwetki i gamy kolorystycznej. Po skończonej sesji połączonej z analizą kolorystyczną przygotowuje karnet kolorystyczny, który pomaga przy zakupach. Można się także umówić na wspólne zakupy.

Polecam usługi pani Magdaleny Sancewicz. Na pewno nie będziesz zawiedziony, zawiedziona!

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: