Szachy w internecie

Istnieje możliwość sprawdzenia posiadanych umiejętności biorąc udział w turniejach z cyklu Grand Prix. Do wywalczenia jest wiele nagród rzeczowych. Dla najlepszych graczy w szachy internetowe przewidziano fajne nagrody rzeczowe w sumowanej klasyfikacji GP.
W turniejach zgłaszają udział gracze z pełnego świata. Nie jest tutaj najważniejsza siła gry ale postawa fair play. Nagrody są uznawane w kilku kategoriach z tego powodu i początkujący internauci mogą się radować z nagród rzeczowych lub zawodowych treningów z mistrzem międzynarodowym.
Kluczowym aspektem turniejów szachowych organizowanych pod patronatem iXion jest super, szachowa walka. Zwycięstwo bywa tutaj miłym bonusem jednak nie jest kluczowe. Grajmy po to żeby się cieszyć grą w szachy.
Szachy to gra jaka rozwija człowieka i ma dobry wpływ na relaks i trenuje szare komórki. W szachy w sieci dzień w dzień walczą setki tysiące zawodników i ma przebieg wiele partii szachowych.
Turnieje szachowe są przeprowadzane w systemie szwajcarskim. Znaczy to, że przy dawce szczęścia każdy uczestnik ma szansę uzyskać bardzo przyzwoity rezultat. W szachy turniejowe grywa się tutaj na czas po 3 minuty na zawodnika.
Jeżeli notujesz nadmiar wolnego czasu albo chcesz rozbudować swoją osobowość może warto nauczyć się grać w szachy. Szachy to gra względnie prosta, o prostych zasadach. Popularność tej gry strategicznej stale rośnie.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: