Szkło artystyczne

Patrząc jak rozwija się huta szkła widzimy w tym coś niesamowitego. I pomyśleć, że ludzie kiedyś używali glinianych talerzy i mis, nawet nie myśleli o jakiś ciekawych dzbanuszkach, a teraz doszło do tego, że umiemy tworzyć szkło, które stało się niezbędnym produktem w naszym życiu. Służy do wielu rzeczy, ale przede wszystkim jest to naczynie, z którego spożywamy wszelkiego rodzaju trunki. No i nasze okna są ze szkła. Jest też szkło artystyczne wiadomo piękne duże, cudowne wazony i małe urocze delikatne wazoniki. Są też różne produkty ze szkła kolorowego i szkła metalizowanego i te cudowne kryształy.

Szkło się dosyć trudno czyści, zostają zacieki i odbicia po paluchach, najlepiej czyścić w zmywarce ze środkiem nabłyszczającym, natomiast ciekawe jest to, że szkło się nie niszczy jeżeli oczywiście stoi sobie spokojnie i nikt go nie rusza, bo każdy wie szkło ma tendencję do tłuczenia się.

Ha i jeszcze transport tego przecudnego produktu. Co tu dużo mówić dzwonimy do taxi i wieziemy pięknie i dobrze opakowane szkło do domku.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: