Szkolenia przydatne w pracy i biznesie

Kiedy po raz pierwszy zainteresowałam się szkoleniami NLP, byłam na tak zwanym rozdrożu. Zajmowałam wysokie stanowisko w firmie, w której pracowałam, zarządzałam kilkudziesięcioma osobami w sposób bezpośredni, rozwinęłam firmę i rynek w sposób dosyć spektakularny, ale nagle poczułam, jakby nastąpiło we mnie coś w rodzaju wypalenia zawodowego. Jakbym już nic więcej nie mogła zrobić w tej firmie. Jakby mój czas się skończył. I wtedy znalazłam ofertę – szkolenia NLP w Poznaniu.

Czytając oferty różnych firm szkoleniowych szukałam czegoś wyjątkowego. Czegoś, czego jeszcze nie doświadczyłam podczas poprzednich szkoleń. Miałam już dosyć typowo prowadzonych szkoleń z zarządzania czasem, stresem, z motywacji, które opierały się głównie na wykładach i w dużo mniejszej części na ćwiczeniach, które niewiele wnosiły do mojej pracy. A ja potrzebowałam naprawdę czegoś wyjątkowego – szkolenia , które zmieniłoby całe moje życie w sensie biznesowym i które dałoby mi tak zwanego “kopa” lub jak mówią inni – “power”. I trafiłam na odpowiednią ofertę – szkolenie NLP w Poznaniu.

Już od pierwszej chwili, gdy przeczytałam kilka zdań na tej stronie, czułam wyraźnie, że to właśnie takich szkoleń potrzebuję. Nie wiedziałam jeszcze czym jest NLP, ale opis tego, jak pracuje ludzki umysł i jak wykorzystać jego zasoby był dokładnie tym, czego szukałam. Więc szybko znalazłam się na szkoleniu NLP w Poznaniu i dziś uważam, że to było najlepsze, co mogłam zrobić.

Praktyczne umiejętności zarządzania własnymi emocjami, precyzyjne zaplanowanie własnych stanów, zachowań, przekonań oraz pobudzenie motywacji, wiary w siebie i kreatywności, to były dokładnie te rzeczy, których potrzebowałam i których oczekiwałam od szkolenia biznesowego dla osoby takiej jak ja. Dla kobiety biznesu, która miała jeszcze kilka dni wcześniej przekonanie, że jej kariera się skończyła, bo nie ma już siły. Dziś nie tylko mam siłę, ale znów mam nowe pomysły na dalszy rozwój firmy i doskonalenie naszej działalności. Tego mi właśnie było potrzeba. To dostałam na szkoleniu NLP w Poznaniu!

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Szkolenia przydatne w pracy i biznesie”

  1. nlp7:

    Zapraszam Cię również do zagłębienia się w temat wywierania wpływu, hipnozy i NLP na https://arty.waw.pl/szkolenia-2

Napisz komentarz lub opinię na forum: