Tanie hotele

Ostatnio zastanawiałem się nad tym, na czym można zrobić niezłą kasę. Wiadomo, jak ktoś ma dużo pieniędzy, to może sobie pozwolić na niepowodzenie. W moim przypadku sytuacja nie jest bardzo wesoła, ale chciałbym w coś zainwestować. Czy hotele do dobry pomysł?

Wymyśliłem sobie, ze zrobię z mojego domu kwaterę. Bo w sumie co mi szkodzi. Mieszkam nad samym morzem, dom duży – 10 pokoi. Nawet nie ma tam kto mieszkać. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że będzie mnóstwo kosztów, żeby zrobić z mojej chatki hotelik, jednak czemu nie spróbować. Patrząc na znajomych, którzy już się zajmują wynajmowaniem pokoi, to zarabiają niezłą kasę na tym. Myślę, że hotele nad morzem zawsze będa miały klientów, kwestia tylko odpowiedniej promocji i reklamy.

Na pewno będę musiał wykonać na piętrze łazienkę, albo i dwie. I to będzie jeden z większych kosztów. Po drugie, będę musiał odnowić trochę te moje pokoiki, a to też będzie trochę kosztować. Jednak jak patrzę na niektóre tanie hotele, to w sumie ich jakość usług jest na niskim poziomie, więc czemu ja mam się wstydzić. Na pewno nie będzie to hotel kilkugwiazdkowy 😉 Ale może na miano schludnej kwatery się załapie.

Chce zaoferować swoim klientom internet – mimo że brzmi to komicznie, to jednak nad morzem w kwaterach ciężko o sieć. A niestety jest na to zapotrzebowanie. Więc może to jest ten atut, który sprawi, że będę miał setki klientów? 😉 Przy okazji ustawi jako stronę startową jakąs witrynkę na której będą smieszne filmiki – a co, niech sie śmieją i mają dobry humor na wakacjach. Oczywiście najlepiej, to żeby w ogole nie spedzali czasu przy kompie , ale prawda ma się inaczej i wiele osob na wakacjach pracuje…

Zobaczymy, czy mój pomysł sie ziści, może akurat będę miał trochę szczęścia i inwestyzcja się zwróci po kilku latach – a w zasadzie sezonach, bo przecież będzie tobiznes sezonowy. Trzymajcie kciuki!

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: