Totalna metamorfoza

Wiele osób ogląda dzisiaj zmagania Trinity i Susan, które goszczą na antenie Tvn w pierwszej polskiej edycji popularnego na Wyspach show. Wydaje nam się zatem, że zmiana naszego wyglądu nie jest rzeczą trudną. Wystarczy bowiem dobrać odpowiedni strój czy makijaż i stajemy się kimś zupełnie innym. To jednak tylko złudzenia. Wszyscy wiemy, że nic nie sprawia tak wielkiej radości jak metamorfoza swojej osoby. Musimy zacząć zatem od wyglądu. Tylko co zrobić, by zaprezentować się w korzystnym świetle i nie wyglądać gorzej niż w chwili kiedy decydujemy się na zmiany? To proste.

Na początek zacznijmy od wyglądu naszych zębów. Warto pokusić się o zdrowy i śnieżnobiały uśmiech, który zapewnią nam dobre pasty wybielające lub zabiegi w prywatnej klinice. To przywróci naszym zębom stan sprzed lat.

Następnie zmieńmy nasze ciało nie do poznania. Zapiszmy się na siłownię lub do klubu fitness, przejdźmy na dietę. Pamiętajmy, że bez wysiłku fizycznego nie ma diametralnych zmian, a tłuszcz spala się dopiero po około 30-40 minutach treningu aerobowego. Możemy też stosować legalne środki wspomagające takie jak glutamina, białko, aminokwasy czy spalacze tłuszczu. Przyda się też białko i gainery. O szczegóły pytaj w aptece i sklepie sportowym.

Odwiedźmy też fryzjera i stylistę, który jak Trinity i Sisana dopasuje strój, a także farmaceutę, który poradzi nam co stosować by zadbać o paznokcie, włosy i skórę.

Ważna jest również wizyta u kosmetyczki. Mimo to musimy pamiętać, że przed eksperymentowaniem na własnej skórze dobrze poradzić się dermatologa – specjalisty.

To bardzo proste rady, ale wprowadzone w życie z pewnością odmienią los niejednego i niejednej z nas. Pozwolą tez poczuć się wyjątkowo i promieniować uśmiechem każdego dnia. Są one tez niezbędne wszystkim osobom, które pragną czerpać z życia garściami i imponować wyglądem. Powodzenia.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: