Uwodzenie – sekrety NLP dla kobiet

Czy umiejętności uwodzenia oraz bycia atrakcyjną kobietą pełną uroku można się zwyczajnie nauczyć?

Czy rzeczywiście NLP daje nam do ręki takie narzędzia, dzięki którym coś, co wydawało nam się dotychczas osiągalne tylko dla wybranych, staje się dostępne dla każdego, kto włoży odrobinę wysiłku w wyedukowanie własnego umysłu?

Artykuł dziennikarki, Karoliny Matysik, który ukazał się dzisiaj w dodatku do Głosu Wielkopolskiego, wywołał we mnie bardzo pozytywne odczucia. Karolina Matysik napisała na podstawie rozmów z Mirosławą Chlebowską, trenerem NLP i hipnozy oraz Zbigniewem Lwem Starowiczem, seksuologiem : “Sztuki uwodzenia można się nauczyć w dwa dni.”

Skuteczność technik NLP jest mi znana już od dawna. Dlatego z dużym zadowoleniem zauważam, że ta nowoczesna technologia korzystania z własnego umysłu wchodzi również w najbardziej podstawowe dziedziny naszego życia – nie tylko do biznesu, sprzedaży, negocjacji, ale również do sfery, która jest niezwykle istotna dla naszego życia – do naszej umiejętności budowania szczęśliwych związków.

Niezwykle istotna, a jednocześnie, jak pokazuje życie, często znacznie trudniejsza dla nas niż zbudowanie dobrze prosperującego biznesu lub rozwijanie własnej udanej kariery zawodowej.

Idea, która przyświeca Mirosławie Chlebowskiej przy organizowaniu tych kursów NLP przeznaczonych wyłącznie dla kobiet opiera się na kilku etapach, mających wzmocnić osobowość kobiety. Przede wszystkim, dzięki technikom NLP – poprawienie obrazu samej siebie i zainstalowanie sobie postawy kobiety szczęśliwej, w pełni atrakcyjnej i pełnej równowagi wewnętrznej i kobiecego uroku. Dalej – trochę teorii z zakresu NLP : umiejętność zrozumienia różnic między światem mężczyzn i światem kobiet – jak wiadomo, jesteśmy z zupełnie różnych planet, myślimy inaczej i to jest piękne, gdyż w tej różnicy tkwi to, co nas najbardziej przyciąga do siebie, ale też w niej tkwi często przyczyna nieporozumień. Warto zatem, by kobiety wiedziały, jaki jest kod dostępu do mężczyzny, by umiejętnie budować wspólnie z nim szczęście.

Kolejny etap szkolenia uwodzenia z zastosowaniem NLP to pozbycie się nieużytecznych przekonań na własny temat i na temat związków (choćby takiego przekonania – “Prędzej czy później każdy związek musi się rozpaść”), a wreszcie – nauczenie się, w jaki sposób sprawiać przy użyciu NLP i psychologicznych technik wywierania wpływu, by podsycać nieustannie żar w związku, tak by był równie gorący po latach, jak wtedy, gdy przeżywał swoje pierwsze uniesienia.

Inicjatywa ze wszech miar korzystna nie tylko dla indywidualnych osób, ale i dla całego społeczeństwa. I nawet przy całym idealizmie, jaki towarzyszy nam, gdy myślimy o miłości, nawet przy tym, że mówimy sobie “No jak to? Przecież ja kocham, więc nie będę stosować żadnych technik NLP, bo chcę być naturalny/naturalna!”, sądzę, że powinniśmy się wszyscy zastanowić, czy nie warto podnieść również w tej dziedzinie swoich umiejętności, zwłaszcza, że NLP daje szybkie i skuteczne metody i umiejętności.

Aby być lepszymi w pracy, bardziej kompetentnymi specjalistami w swoim zawodzie, uczestniczymy w różnych kursach, czytamy, uczymy się i wciąż dążymy do podnoszenia własnych umiejętności. Czy związki z innymi ludźmi nie zasługują na równie dużą uwagę i dbałość?

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

2 komentarze artykułu “Uwodzenie – sekrety NLP dla kobiet”

  1. wyłącznie dla kobiet:

    W pierwszym momencie mogłoby się wydawać, że zastosowanie psychologicznych technik wywierania wpływu na siebie oraz przedstawicieli płci przeciwnej jest nieco kontrowersyjnym sposobem wykorzystania tak poważnej wiedzy, ale czy myślałaś kiedyś o tym, o ile lepszy związek możesz stworzyć ze swoim partnerem, o ile więcej osiągać w różnych sferach swojego życia oraz o ile lepiej się bawić, jeśli nauczysz się w jaki sposób lepiej czuć się ze sobą i jak skuteczniej uwodzić dzięki NLP?

  2. nlp7:

    A dla osób zainteresowanych NLP i hipnozą nie tylko w sferze uwodzenia dodatkowe informacje tutaj:
    https://arty.waw.pl/nlp/

Napisz komentarz lub opinię na forum: