W co warto zainwestować własne pieniądze

Dziś oszczędzanie to zagadnienie, które wielu spędza sen z powiek: chomikować, czy nie? Czy warto inwestować? Oprocentowanie lokat jest tak niskie, a inflacja szaleje….wóz, albo przewóz. Wartości wyniesione z domów rodzinnych często motywują jednak działaniami i predestynują do tego, żeby na rynku międzybankowym poszukiwać produktów, które oszczędzanie ułatwią i umożliwią.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie takich właśnie osób powstało konto oszczędnościowe w BNP Paribas. Czy warto oszczędzać i cieszyć się niskimi zyskami lepiej zaryzykować i zainwestować pieniądze w coś bardziej opłacalnego? W co warto zainwestować pieniądze. Pamiętajmy, że oszczędzając zyskujemy jakieś od 3-4 %. Oczywiście oferowane oprocentowanie produktów oszczędnościowych jest o wiele wyższe ale pamiętajmy, że trzeba od tego odliczyć inflację oraz podatek.Dlatego może lepiej wybrać lepiej opłacalne lokaty inwestycyjne w Amber Gold niż konto oszczędnościowe?Jednak jeśli nie jesteśmy pewni czy chcemy ponieść ryzyko zawsze możemy zacząć naszą przygodę od oszczędzania większych kwot.

Produkt oferowany w BNP Paribas to nie tylko miejsce, gdzie bezpiecznie można złożyć depozyt, ale również szansa na kapitalizację odsetek i atrakcyjny przyrost procentowy. Konto oszczędnościowe w tym banku ma wiele ciekawych parametrów, wśród których należy wymienić: oprocentowanie do 5, 8% w skali roku, roczna gwarancja jednorakiego poziomu oprocentowania, dzienną kapitalizację odsetek. Co ciekawe konto oszczędnościowe BNP Paribas zajęło również pierwsze miejsce w rankingu produktów oszczędnościowych, prowadzonego przez znany portal sieciowy Bankier.pl.Dla zainteresowanych do konta oszczędnościowego dołączona jest również lokata profit plus, z oprocentowaniem już od 7, 05% w skali roku.

Korzystając z jednej opcji finansowej można więc upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu i pod koniec terminu ważności danej lokaty, czy konta osobistego cieszyć się zgromadzonymi na nich profitami. Na zagadnienie oszczędzania nie powinno z pewnością patrzeć się z perspektywy top, czy trendy, bo to, jaką sobie przyszłość finansową i bezpieczeństwo dl portfela zależy od nas samych. Moda na chomikowanie tak naprawdę nigdy nie minie, bo z pewnością zawsze znajdzie się tradycjonalista, który w wybranej przez siebie formie będzie deponował gotówkę.Konto oszczędnościowe w BNP Paribas Fortis to nie wyrzucenie pieniędzy w przysłowiowe błoto, lub zamrożenie środków analogicznie do lokaty, tylko świadomy wybór o oszczędzaniu. Gotówka na nim będzie rosła każdego dnia, a pominięcie podatku Belki to wciąż jeszcze okazja do pogrania z fiskusem, który nie będzie mógł od tych kwot ściągnąć określonych przez siebie kosztów. Podatek za oszczędzanie? Na koncie w BNP Paribas jeszcze nie! I tego banki powinny się trzymać.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: