Wielka jest wartość zdrowia

Poczucie zdrowia to dla ogółu ludzi niezwykle istotna sprawa. Niektórzy wciąż gadają o zdrowiu, martwią się o nie, zajmują się zdrowiem innych… I zachodzi pytanie dlaczego pomimo tej wielkiej uwagi ludzie mają słabe zdrowie, tyle chorują i cierpią?

Czy nie jest to dziwne?

Z całą pewnością jest to dziwne. Ale dzieje się tak dlatego, że ludzie generalnie nie mają pojęcia, jak zabdać o swoje zdrowie. I nie chcą wiedzieć więcej. Wolą plotkować, niż zdobywać prawdziwą wiedzę. Mógłbyś mieć wszystkie drogocenne rzeczy, a bez dobrego zdrowia nie zaznasz szczęścia. Dlatego piszę wezwanie do czytających to osób o dobrej woli: zadbajcie o własne zdrowie oraz pomyślcie o innych ludziach. Popatrz na prostego mieszkańca Polski. Po krzekroczeniu wieku 50-55 lat jest zniedołężniały i sterlany. Choroby serca, reumatyzm i jeszcze inne schorzenia go dewastują. Ongiś zachowywał się, jak tylko chciał. Ale nie dało to dobrych rezultatów na starsze lata, a większość ludzi dzisiaj postępuje w taki sam sposób!

Odwiedź nasze forum zdroweczko.pl i ucz się o zdrowiu, bo naprawdę warto. Wolisz być schorowany w wieku 70 lat, czy cieszyć się siłą i energią życiową?

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: