Wygodne krzesła i fotele biurowe

Najnowsze dane pokazują że płace w Polsce w przeciągu ostatniego roku poszły mocno w górę. W niektórych branżach nawet o 30 procent, jednak nie wszyscy doświadczają tego trendu. Jest to spowodowane tym że największe podwyżki dotknęły sektor finansowy i budowlany. Wynagrodzenia pośród kadry zarządzającej w Polskich bankach mocno zawyżają te statystyki i nie można ich do końca interpretować jako miarodajne.

Jak wynika z raportów przygotowanych przez banki, prezesi i członkowi zarządów zarabiają średnio 100 tysięcy złotych miesięcznie, dla niektórych ta kwota może być przerażająca, jest ona jednak prawdziwa. Rekordzistką jest pani prezes Citibanku która w poprzednim roku zarobiła blisko 6 milionów złotych. Jak widać warto walczyć o fotele biurowe, na których zasiadają menadżerowie grup finansowych. Jest to jednak terytorium niedostępne dla przeciętnego pracownika. Warto więc zastanowić się nad tym jak większe zyski Polskich firm przekładają się na komfort i warunki pracy w przeciętnym biurze. Sam zaobserwowałem, że jest znaczący postęp w tej dziedzinie, załatwiając różne sprawy w urzędach można zauważyć dobre wyposażenie i zadowolenie na twarzach urzędników.

Nie mogą oni także narzekać na biurka i krzesła, większość urzędów wyposażona jest w wygodne i nowoczesne rozwiązania, które gwarantują komfortową prace nawet przez 8 godzin spędzonych przy biurku.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: