Zabawki dla dzieci

Znowu być małym chłopcem. I bawić się kolejką. Cóż marzenia – częściowo spełnione – bawię się z moim 4-letnim synkiem. Tylko moja żona ciągle ma pretensje, że zabawki kupuję dla siebie, a nie dla naszego dziecka. Może ma racje?.

Dzisiaj dzieci mają o wiele większy wybór zabawek niż to było 20-30 lat temu. Branża zabawkarska niesamowicie rozwinęła się przez te ostatnie lata. Zabawki dzisiejsze a zabawki z moich dziecięcych lat dzieli ogromna przepaść. Tak, bez wątpienia dzisiejsze dzieciaki mają pod tym względem wielką przewagę nad dziećmi z moich lat.

Zabawki, które kupują Wam dzisiaj wasi rodzice drogie dzieci to cuda techniki. Zabawki edukacyjne, interaktywne takie, które bawiąc uczą i ucząc bawią w czasach waszych rodziców były nieosiągalne. Nam musiały wystarczyć proste, nieskomplikowane zabawki , które nasi rodzice z trudem zdobywali na opustoszałym rynku PRL-owskiej Polski. Z drugiej jednak strony jaka była nasza radość i szczęście z otrzymanego wtedy prezentu – czy to nowej gry czy dziecięcej zabawki. Dzisiaj moje dziecko już nie potrafi docenić prezentu. Nie szanuje otrzymanej zabawki, gry czy puzzli.

Wszystkich zapraszam do sklepu z zabawkami Tuptuś. Zabawki dla dzieci renomowanych firm zabawkarskich. Sklep oferuje w swojej sprzedaży zabawki edukacyjne dla najmłodszych dzieci, gry i puzzle dla przedszkolaków i starszaków. Duży wybór zabawek interaktywnych – rozwojowych, takich które w czasie zabawy dostarczają bodźców rozwojowych dla dziecka. Mam nadzieję, że dzieci docenią prezent zakupioną zabawkę i na ich buziach zagości ogromny uśmiech. Tak ważny dla nas rodziców.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: