Zakup pierwszego auta

Przez kilka miesięcy nosiłam się z zamiarem zakupu mojego pierwszegosamochodu. Moje fundusze były małe i rozważałam kilka możliwości. Wiadomo, że do ceny czterech kółek należy doliczyć opłaty rejestracyjne i przede wszystkim ubezpieczenie samochodu.
Po długich poszukiwaniach kupiłam samochód za 8500 zł. Nie jest to raczej ogromna kwota i wiadomo że auto nie był pierwszej młodości dlatego chciałam nabyć tanie OC. Ubezpieczenie AC nie nie interesowało mnie nie tylko z powodu pieniędzy ale głównie z racji wieku samochodu.
Mój Fiacik nie jest idealny, ma swoje wady, ale ma za to cudny bordowy kolor. Ma kilka wyprysków na masce, błotniki trochę rdza zaczyna chrupać. No ale czego się spodziewać po 13 letnim aucie. Wiadomo, że swoje już przeszedł, ale za to jest tani w eksploatacji, ze względu na zamontowaną w w miejscu na koło zapasowe instalację LPG. Jeździ nim się w miarę przyjemnie, ma sporo bajerów: elektryczne szyby, skórzane fotele i radio CD z mp3, które dostałam za darmo od poprzedniego właściciela i co najważniejsze bardzo tanio ze względu na wspomnianą wyżej instalację gazową.
Ojjj zapomniałabym wspomnieć że byłym właścicielem samochodu jest mój sąsiad, który starał się dbać o to auto. Jak mnie przekonywał wszystkie przeglądy były robione na czas.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Zakup pierwszego auta”

  1. admin:

    Prosiłbym w przyszłości o bardziej biznesową formę.

Napisz komentarz lub opinię na forum: